14th Anniversary Celebration

Желания

Мышку вверх для увеличения

PHILIPS AVENT Моя природная питьевая Кубок 260ml

PHILIPS AVENT Моя природная питьевая Кубок 260ml

Цена только в приложении:

Уже есть приложение TOMTOP APP

Отсканируй код продукта для покупки напрямую!

Примечание. Обновите приложение TOMTOP до последней версии.

Нет приложения TOMTOP

Скачайте бесплатно и получите больше предложений!

Доставка из:
  • Склад в Китае
Выберите склад
Отправка:
Обычно будет отправлено в абочие дни часов
Доставка:
Ошибка запроса! Пожалуйста, попробуйте еще раз.
Извините, похоже, нет доступных способов доставки для вашего местоположения.Пожалуйста Свяжитесь с нами Для дальнейшей помощи.

Загрузка...

Доставка в

United States
Запасы в: china

цвет:

Выберите цвет
Кол-во:

Special discount has ended

Please note each user for only 1 item(s)

Arrival Notice

if the goods arrival in 90 days,we will inform you by email!

Email:

Arrival Notice

Notification Subscription Success!

if the goods arrival in 90 days,we will inform you by email!

Notification Subscription Failed!

Error appeared,Please try again later!

Arrival Notice
Добавить в избранное

Поделиться:

Zasilane energią słoneczną Lampa ścienna LED przyjęcie technologia indukcji ludzkiego ruchu PIR i unikalne światło kontrolowania projektu jest bardzo ekonomiczne i praktyczne, w porównaniu z innych podobnych produktów. Ponadto korzysta z wysokiej jasności, 4 tryby świecenia, 2 metody ładowania i łatwy montaż. Doskonale nadaje się do miejsc takich jak ogród, ogród i patio.

funkcje: ludzkiego czujnik ruchu: czujnik ruchu człowieka: przyjęcie technologia ludzkiego indukcji podczerwieni PIR i unikalne światło kontroli projektu, produkt jest energooszczędny i przyjazny dla środowiska.
4 tryby świecenia: PIR / PIR & słabe światło / zawsze na (pełna jasność) / Always on (pół jasności), 4 tryby świecenia, do wyboru w różnych sytuacjach, bardzo elastyczne.
2 łatwa instalacja sposobów: na ścianie lub wiązanej na drzewo, słup, ogrodzenia za pośrednictwem dostarczonego Taśmy samoprzylepne, bez kabli, jest przyjazny dla użytkownika.
Solar-Powered i USB akumulator: wyposażone w panel słoneczny, interfejs USB i wbudowany 4000mA litowo polimerowy, może za to przez energię słoneczną, bezpośrednie ładowanie lub moc banku.
wskaźnik baterii i trybów oświetlenia: odpowiedni wskaźnik zmieni się na niebieski, aby wyświetlić tryb oświetlenia masz wybrał i naładowania akumulatora pojemność, bardzo jasne i wygodne.
Wysoka jasność: 35 diod LED zapewnia wysoki lumenów 600LM na pełną jasność, więc go można spotkać różne zapotrzebowanie na oświetlenie w miejscach takich jak ogród, ogród i patio.
długa żywotność: wyprodukowany z odpornego na ogień, ABS i PC, unikalne anty-utrata desgn, silne wodoszczelne i pyłoszczelne konstrukcja zapewnia dłuższą żywotność w każdych warunkach pogodowych.
dane techniczne:
panel słoneczny: 5.5V 2W monokryształów krzemu
baterii: 1 * 3, 7V 4000mA polimeru litowo battery(included)
moc: ilość
LED 6W: 35LEDs
Metoda ładowania: energii słonecznej ładowania & USB
ładowania czas ładowania: 4 godziny (5V 2A bezpośrednie ładowanie)
tryby świecenia: PIR / PIR & słabe światło / zawsze na (pełna jasność) / zawsze na (pół jasność)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Typ czujnika:
ludzkiego indukcji podczerwieni PIR odległość wykrywania: 5-6M
Wykryj kąt: 120° opóźnienie czujnika: 15s
stopień ochrony IP: IP54
Отзывы клиентов

Обзоров пока нет.

  • 5 Звезды
  • 4 Звезды
  • 3 Звезды
  • 2 Звезды
  • 1 Звезды

Поделитесь своими мыслями с другими клиентами и получите баллы TOMTOP. Первые 5 отзывов получают двойные баллы!

Написать отзыв
Будьте первым, кто оставит свой отзыв об этом товаре

Горячее событие Больше

Топ продаж Больше

Пожалуйста, активируйте свою учетную запись и затем купите. Мы отправим вам электронное письмо с активацией, чтобы помочь вам завершить регистрацию.

Recently Viewed